Pracownicy Biura Rachunkowego "Wiotar" to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.
Dzięki znajomości tematu każdemu klientowi pomożemy wybrać najkorzystniejszą dla niego formę rozliczenia z fiskusem. Wszelkie usługi wykonywane są terminowo z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta. Od kilkunastu lat świadczymy kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe, wspierając przy tym naszych klientów w rozwoju ich firm. Obecnie obsługujemy ponad 200 firm, głównie z województwa świętokrzyskiego.
Czując potrzebę ciągłego podnoszenia kwalifikacji bierzemy udział w szkoleniach m.in. w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

 

Aneta Kwiecień - sekretariat
Do moich obowiązków należy koordynowanie pracy biura, zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i obiegu dokumentów. Jestem osobą praktyczną i punktualną z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyłam szkołę policealną w zakresie technik ekonomista o specjalności finanse i rachunkowość. W biurze pracuję od marca 2022 roku.

 

Karina Sierpień - kierownik biura / Kadry i płace
Ukończyłam studia magisterskie na Politechnice Warszawskiej na kierunku administracja.
Doświadczenie zdobywałam w jednostkach administracji rządowej, branży finansowej pracując w największym banku w Polsce a następnie w sektorze prywatnym przy zamówieniach publicznych.
Ukończyłam kurs Kadry i Płace organizowanym przez Akademię Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ w Warszawie. Obecnie przygotowuję się do kolejnego kursu z zakresu kadr i płac.

 

Anna Kraczkowska - Kierownik d/s pełnych ksiąg
Z wykształcenia filolog, humanista, z doświadczenia księgowa.
Absolwentka dwóch szkół wyższych - Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie oraz Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Specjalista od pełnych ksiąg rachunkowych. W ciągłym niedosycie wiedzy księgowej - obecnie w trakcie kursu w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oddział Warszawa.

 

Justyna Strojna - kierownik d/s form uproszczonych
Opiekun mikro i małych firm korzystających z usług prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów oraz rozliczenia ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Skończony kurs księga przychodów oraz rozchodów w praktyce. Obecnie w trakcie kursu z zakresu podatków w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oddział Kielce.

 

Żaneta Nowak
Jestem studentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku finanse i rachunkowość. Obecnie uczestniczę również w kursie prowadzonym przez Stowarzyszenie Księgowych Polskich „Specjalista ds. Rachunkowości". W biurze prowadzę księgowość mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw. Specjalizuje się w księgowości uproszczonej oraz pełnej.

 

Żanna Kowalczuk
Jestem magistrem rachunkowości , pracowałam w Ukrainie 15 lat jako księgowa. Po przeprowadzeniu się na stałe do Polski w 2019 r. ukończyłam szkołę z zakresu technik administracji oraz studia podyplomowe z rachunkowości. Pragnę rozwijać się dalej w tym kierunku.
Moje mocne strony: dobra organizacja czasu pracy, dokładność, punktualność, komunikatywność i pozytywne nastawienie.

 

Sylwia Spychaj
Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Administracja. Od początku mojej kariery zawodowej byłam związana z finansami, czy to publicznymi jako pracownik jednostki samorządu terytorialnego,czy finansami prywatnymi- będąc pracownikiem banku. Nieustannie się dokształcam aby mieć jak najszerszą wiedzę na tematy którymi się zajmuje. Obecnie jestem w trakcie kursu specjalista do spraw rachunkowości organizowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. W biurze rachunkowym zajmuje się mikro i małymi przedsiębiorstwami prowadząc księgowość uproszczoną.

 

Volhga Peganova
Jestem magistrem ekonomii, ukończyłam kierunek cybernetyka ekonomiczna na Białoruskim Państwowym Uniwersytecie Ekonomicznym. Posiadam 17 letnie doświadczenie jako księgowa oraz jako pracownik szczebla zarządzającego. W 2022 ukończyłam kurs kadry, płace, zus w Polsce. W biurze pracuję od 09.2022 roku. Specjalizuję się w uproszczonych formach księgowości. Moje mocne strony to: dokładność, komunikatywność, punktualność.

 

Wioletta Tarnowska - właściciel biura rachunkowego