Biuro Rachunkowe WIOTAR
Zaufało nam ponad 100 firm
Pomagamy w rozliczeniu pitów zagranicznych
Biuro Rachunkowe Wiotar

Oferta

  Biuro rachunkowe z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim oferuje szeroki wachlarz usług związanych z prowadzeniem księgowości, a także kompleksową i profesjonalną obsługą kadrowo-płacową. Księgi handlowe, PIT, rozliczenie VAT, sporządzanie pełnej dokumentacji, rozliczanie spraw kadrowo-płacowych – wszystko to i więcej znajduje się w ofercie biura rozliczeniowego. Swoje usługi kieruję zarówno do przedsiębiorstw prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i spółek handlowych i osobowych.

  Oferta obejmuje:

 • pomoc w rozpoczęciu oraz prowadzeniu działalności,
 • prowadzenie ksiąg handlowych oraz podatkowej książki przychodów i rozchodów,
 • szeroko pojęte kadry i płace,
 • a także tzw. pogotowie księgowe.

Własna działalność

 • Chętnie wspomogę w procesie rozpoczęcia własnej działalności. Tego rodzaju usługi obejmują doradztwo w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Późniejsze etapy to m.in. pomoc w wypełnianiu wszelkiego rodzaju druków oraz formularzy związanych z prowadzeniem własnej firmy, czy spółki. Tego rodzaju usługa obejmuje również tzw. szkolenie, które ma na celu naukę oraz przygotowanie Klienta w zakresie prawidłowego prowadzenia odpowiedniej dokumentacji.

Księgi handlowe, książka przychodów i rozchodów

 • Biuro rozliczeniowe zajmuje się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości, w której skład wchodzi zajmowanie się wszelkimi ewidencjami. Oprócz prowadzenia KPiR obejmują one między innymi Ewidencje VAT, czy środki trwałe. Rozliczenie PIT, VAT i CIT, przygotowywanie wszelkich zestawień, analiz i reportów oraz comiesięcznego Bilansu i RZiS, a na koniec roku – sprawozdania finansowego i zeznania rocznego to kompleksowe usługi oferowane przez biuro. Zajmuję się prowadzeniem ksiąg handlowych, składaniem deklaracji podatkowych we właściwych urzędach oraz pomocą związaną z podejmowaniem różnego rodzaju decyzji gospodarczych.

Kadry i płace

 • W usługach kadrowo-płacowych znajduje się m.in. profesjonalne i kompleksowe prowadzenie akt osobowych. Zajmuję się sporządzaniem pełnej i odpowiedniej dokumentacji, a także przygotowywaniem różnego rodzaju umów o pracę i cywilnoprawnych. Oferuję także naliczanie wynagrodzeń i rozliczanie czasu pracowników, generowanie zaświadczeń oraz prowadzenie rozliczenia ZUS właścicieli. W opiekę kadrowo-płacową wchodzi sporządzanie i wysyłka rozliczeń do US, ZUS, PFRON i składanie wszelkich miesięcznych oraz rocznych deklaracji (np. PIT–11, PIT-4R, PIT-8).

Pogotowie księgowe

 • Jest to usługa, która powstała z myślą o tzw. sytuacjach losowych, kiedy np. księgowa potrzebuje uzyskać fachowej porady, szuka pomocy lub idzie na urlop. Czasami podczas urlopu zdarzają się różnego rodzaju awarie i sytuacje nie do przewidzenia – w tym momencie jestem w stanie zastąpić osobę przebywającą na urlopie. Oferuję również przygotowanie zeznań rocznych zarówno pracownika i przedsiębiorcy, jak i osoby fizycznej (np. PIT-36, PIT-28).
 • Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że na bieżąco dostosowuję swoją ofertę do zmieniających się przepisów, a także oczekiwań i potrzeb Klientów zwracających się do mnie o pomoc. Zapraszam wszystkich zainteresowanych z Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic do kontaktu.

Wioletta Tarnowska

Rynek 26
27-400 Ostrowiec Świetokrzyski

tel.: 500 211 631
e-mail: wioletta.tarnowska@wiotar.pl
wiotar.pl

NIP.: 661 208 92 82 REGON: 260569721

Realizacja dwarazy.com